0 216 474 20 44   |   info@eminsportsclinic.net  |  

HAKKIMIZDA

Yaşamımızdaki bir çok gelişmeye paralel olarak spor alanında da bir çok araştırmalar sonucu her gün gelişmeler yaşanmakta.

Biz çocukluktan başlamak üzere gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, tüm paydaşları kabul edilmiş doğrular ile SPOR-BİLİM-PERFORMANS için çalışmaya davet ediyoruz.

Yaptıklarımızı iyi planlayarak ve kayıt altına alarak, bağımsız bir kurum olarak uluslar arası alanda yayınlar ile de spor için katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Asıl amacımız olan Olimpiyat Madalyası hedefimizin uzun bir yolculuk olduğunu biliyoruz. Bu yolculuğumuzda bizimle birlikte yol alan tüm paydaşların sporun olumlu yönlerini kazanmaları için çalışacağız. Varacağımız son nokta olan olimpiyat madalyası için ekibimizle var gücümüzle çalışacağız ve bu yolculukta tüm olumlu destekleri, katkıları bekliyoruz.

Dr. Emin PAÇACI
IOC Diploma in Sports Medicine

Dr.Emin Paçacı 1964 yılında Akşehir de doğdu, ilk orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul da Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. Ardından 1988 yılında Akdeniz Tıp Fakültesinden mezun oldu. Hemen ardından İngiltere ye giderek Genel Cerrahi alanında Senior House Officer, Clinical Research Fellow olarak çeşitli kademelerde çalıştı. 1995 yılında Türkiye ye dönerek İlaç Sanayiinde Ciba-Geigy, Novartis, Jannsen Cilag, İbrahim Ethem Ulagay – Menarini, Saba İlaç ve Esteve/Pensa İlaç da üst düzey yönetici olarak çalıştı. 2015 yılında Kendi Özel Kliniğini açarak Kişiye Özel Sağlık Hizmetleri, Koruyucu Sağlık ve Sağlıkta Risk Yönetimi alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanısıra özel ilgi alanı olan Spor ve Egzersiz Hekimliği alanında 2018 yılında Uluslararası Olimpiyat Comitesinin Spor Hekimliği Diplomasını almaya hak kazanan ilk Türk Hekimi olmuştur. Spor ve Egzersiz bilimi ile ilgili çalışmalarını yeni kurulmuş olan Emin Sports Clinic and Research Group çatısı altında sürdürmektedir.

Halihazırda Türkiye Kayak Federasyounun sağlık kurulunda yer almakta. Fenerbahçe Boks Şubesi’nin Danışman Doktorluğunu sürdürmektedir.

Kış sporları ve özellikle kayak sporuna ilgi duymaktadır. 2018 yılında Ocak ayında Avrupa Kupası Mogul Ski yarışlarında pist görevlisi, Şubat ayında 2018 Kış Olimpiyatlarında Sporcu Köyünde Poliklinik Doktoru olarak çalışmış Mart 2018 de Dünya Kupası Mogul Ski yarışlarında pist görevlisi olarak çalışmıştır.

Dr. Yaman SAĞLAM
Tıbbi Genetik Uzmanı

İlk ve orta öğrenimini Samsun'da aldı. Tıp eğitimini 1991 yılında Samsun, Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak tamamladı. 2000 yılında OMÜ Tıbbi Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı'ndan doktor olarak mezun oldu.
Öğretim görevlisi olarak başladığı Kadir Has Üniversitesi Tıbbi Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı'nda çalıştıktan sonra 2002 yılında ayrılan Dr. Yaman Sağlam, daha sonra Belçika'da ESHRE ve Chicago'da Reproductive Genetics Institute'da Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT) eğitimi...

Devamı

Doç. Dr. Gözde ERSÖZ
Spor Psikoloğu

Gözde Ersöz, Celal Bayar Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Spor Yöneticiliği mezunudur. Yüksek lisans eğitimini aynı üniversitenin Sporda Psikososyal Alanlar ABD.’ da yapmış olup; doktora eğitimini Ege Üniversitesi, Sporda Psikososyal Alanlar ABD.’ da tamamlamıştır. Doktora eğitimi sonrası TÜBİTAK desteğiyle Amerika’ da, Florida State Üniversitesi’nde spor ve egzersiz psikolojisi alanında araştırmalar yürütmüştür. Spor ve egzersiz psikolojisi alanında birçok araştırma ve projesi bulunmaktadır.
Devamı

Savaş Ertürk
Pazarlama ve İletişim Uzmanı

1965 Yılında Gölcük’te doğdu, Kabataş Erkek Lisesi ve İTÜ Makine Fakültesini bitirdikten sonra uzun yıllar otomotiv sektöründe yöneticilik yaptı, halen otomotiv sektöründe hizmetlerine devam etmektedir. İTÜ’de öğrenim gördüğü sırada 1985 yılında Basketbol yöneticiliği ile başladığı spor yaşamı, Hakemlik, Teknik Komiserlik ve Gözlemcilik ile sürdü , halen TBF Federasyon Temsilciliği ve İstanbul İl Temsilciliğinde Hakem Kurulu üyesi olarak sürmektedir. Spor kariyeri boyunca katıldığı onlarca eğitim ve seminerin yanında geçtiğimiz yıl Anadolu Ün. Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olmuştur.

Eylem BAŞAKÇIOĞLU
Performans Beslenme Uzmanı

Eylem Başakcioğlu, 1995 yılında Bursa’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Çanakkale’de tamamladı. 2017’de Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Malta’da dil eğitimine katıldı. Üniversiteye başladığı andan itibaren ilgi duyduğu sporcu beslenmesi üzerine seminer ve eğitimlere katıldı. Bir süre Çanakkale’de bir pilates stüdyosunda beslenme ve diyet uzmanı olarak görev yaptı. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Egzersiz ve Metabolizma Anabilim dalında başladığı
Devamı

Gizem ELİTAŞ
Hareket Bilimi ve Data Yönetimi

Gizem Elitaş 1998 yılında Tekirdağ’da doğdu. Ilk ve orta öğrenimini Cafer Tayyar İlkokulunda yaptı. 2012 yılında K.N.G Anadolu Sağlık meslek Lisesi Hemşirelik bölümüne başladı. 2014 yılında İspanya’da Erasmus ile Health Education Programına dahil oldu. Sevilla’da eğitim ve uygulama yaptıktan sonra öğrenimini bitirdi. Üniversitede Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fizyoterapi bölümünde uygulamalarını, Tekirdağ Devlet Hastanesi ve Namık Kemal E.A.H’de aktif olarak yaparak 2018 yılında mezun oldu.
Devamı

Tüm iş ve staj başvurularınızı, ön yazı ile birlikte CV'nizi tarafımıza iletebilirsiniz

BAŞVURU YAP