0 216 474 20 44   |   info@eminsportsclinic.net  |  

HAKKIMIZDA

Yaşamımızdaki bir çok gelişmeye paralel olarak spor alanında da bir çok araştırmalar sonucu her gün gelişmeler yaşanmakta.

Biz çocukluktan başlamak üzere gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, tüm paydaşları kabul edilmiş doğrular ile SPOR-BİLİM-PERFORMANS için çalışmaya davet ediyoruz.

Yaptıklarımızı iyi planlayarak ve kayıt altına alarak, bağımsız bir kurum olarak uluslar arası alanda yayınlar ile de spor için katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Asıl amacımız olan Olimpiyat Madalyası hedefimizin uzun bir yolculuk olduğunu biliyoruz. Bu yolculuğumuzda bizimle birlikte yol alan tüm paydaşların sporun olumlu yönlerini kazanmaları için çalışacağız. Varacağımız son nokta olan olimpiyat madalyası için ekibimizle var gücümüzle çalışacağız ve bu yolculukta tüm olumlu destekleri, katkıları bekliyoruz.

Dr. Emin PAÇACI
IOC Diploma in Sports Medicine

Dr.Emin Paçacı 1964 yılında Akşehir de doğdu, ilk orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul da Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. Ardından 1988 yılında Akdeniz Tıp Fakültesinden mezun oldu. Hemen ardından İngiltere ye giderek Genel Cerrahi alanında Senior House Officer, Clinical Research Fellow olarak çeşitli kademelerde çalıştı. 1995 yılında Türkiye ye dönerek İlaç Sanayiinde Ciba-Geigy, Novartis, Jannsen Cilag, İbrahim Ethem Ulagay – Menarini, Saba İlaç ve Esteve/Pensa İlaç da üst düzey yönetici olarak çalıştı. 2015 yılında Kendi Özel Kliniğini açarak Kişiye Özel Sağlık Hizmetleri, Koruyucu Sağlık ve Sağlıkta Risk Yönetimi alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanısıra özel ilgi alanı olan Spor ve Egzersiz Hekimliği alanında 2018 yılında Uluslararası Olimpiyat Comitesinin Spor Hekimliği Diplomasını almaya hak kazanan ilk Türk Hekimi olmuştur. Spor ve Egzersiz bilimi ile ilgili çalışmalarını yeni kurulmuş olan Emin Sports Clinic and Research Group çatısı altında sürdürmektedir.

Halihazırda Türkiye Kayak Federasyounun sağlık kurulunda yer almakta. Fenerbahçe Boks Şubesi’nin Danışman Doktorluğunu sürdürmektedir.

Kış sporları ve özellikle kayak sporuna ilgi duymaktadır. 2018 yılında Ocak ayında Avrupa Kupası Mogul Ski yarışlarında pist görevlisi, Şubat ayında 2018 Kış Olimpiyatlarında Sporcu Köyünde Poliklinik Doktoru olarak çalışmış Mart 2018 de Dünya Kupası Mogul Ski yarışlarında pist görevlisi olarak çalışmıştır.

Dr. Yaman SAĞLAM
Tıbbi Genetik Uzmanı

Prof. Dr. Evin ADEMOĞLU
Tıbbi Biyokimya Uzmanı

Doç. Dr. Gözde ERSÖZ
Psikolojik Performans Antrenörü

Gülen ERGÜN
Spor Eczacısı

Yasemin DUMAN
Sporda İletişim Becerileri


Spor Nöroloji Doktoru

BAŞVURU YAP


Spor Hemşireliği

Başvuru Yap


Sporcu Beslenme Uzmanı

Başvuru Yap

İş ve Staj başvurularınız için ön yazı ile birlikte CV'nizi tarafımıza iletebilirsiniz.

BAŞVURU YAP